Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Kde koupit paletový vozík?

Pokud chcete zvolit optimální variantu cena/produkt, nebo využít některou z inzerovaných cenových nabídek, pak doporučujeme tohoto prodejce manipulační, zdvihací a vychystávací techniky:

www.manipulacni-technika-levne.cz 
infolinka: +420 - 734 838 003

MANIPULAČNÍ TECHNIKA LEVNĚ

- dlouhá záruka v délce 24 měsíců, kvalitní prodejní i záruční služby, téměř vše skladem, rychlá a levná spedice po celé ČR. Nabízíme kompletní sortiment Manipulační, vychystávací i zdvihací techniky. Pravidelné akce i soutěže.

www.deltalift.cz 
infolinka: +420 - 734 201 277

DELTALIFT ČR - distributor zdvihacÍ a manipulaČnÍ TECHNIKY

 

Zcela jistě najde na internetu mnoho prodejců, kteří se zabývající prodejem manipulační techniky. Doporučujeme však hledět nejen na příznivou cenu, ale také možný následný servis a zejména pak délku záruka. Paletový vozík je produkt, jehož využitelnost je počítá v řádu mnoha let. Proto by měla být záruka minimálně 12 měsíců, ale spíše 2 roky. 

PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB 2,5t
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL