Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Paletový vozík rychlozdvižný

Paletový vozík rychlozdvižný (rychlozdvih) vychází z oblíbeného paletového vozíku řady BF. Tento paletový vozík se vyznačuje rychlým zdvihem nákladu, kdy je pumpování ojí (zdvih nákladu) více jak dvakrát rychlejší, než je tomu u standardního paletového vozíku. Paletový vozík BFQ s rychlozdvihem takto funguje do zatížení až 200 kg. Pak už je hydraulický zdvih stejně rychlý, jako je tomu u "paleťáku" řady BF. Paletový vozík s rychlým zdvihem je označován jako BFQ. Tento paletový vozík má nosnost 2,5 tunydélku vidlic 1150mm.

PALETOVÝ VOZÍK S RYCHLÝM ZDVIHEM

Paletový vozík s rychlým zdvihem nachází své uplatnění zejména všude tam, kde se manipuluje s lehčími břemeny. Čas zdvihu nákladu je tak snížen o více než polovinu. Paletovací vozík BFQ je tak velmi rychlý a výkonný paletový vozík. Paletový vozík BFQ je nepostradatelným pomocníkem v různých skladech a průmyslových provozech a také všude tam, kde se přepravuje mnoho lehčích nákladů. Oproti paletovému vozíku DB má paletový vozík BFQ zesílenou robusní konstrukci, silnější hydrauliku a větší řiditelná kola pod ojí. Díky všem těmto atributům lze s tímto paletovým vozíkem přepravovat náklady/břemena až do váhy 2500kg.

NABÍDKA:


Paletový vozík s rychlým zdvihem
Paletový vozík BFQ rychlozdvižný zdvih je o 50% rychlejší, silná hydraulika, nosnost 2,5 tuny a délka vidlic 1150mm. Efektivní.

vstup na eshop>>>


PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB 2,5t
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL