Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Paletový vozík standardní (klasický, základní)

Paletový vozík standardní (základní) je běžný paletový vozík pro nízký zdvih a převoz nákladu a palet. Paletový vozík standardní má délku vidlí (vidlic) 1150mm a liší se v zásadě pouze v nosnosti. Tyto "paleťáky" mohou mít gumá nebo polyuretanová kola.

PALETOVÝ VOZÍK STANDARDNÍ - TYPY

Paletový vozík standardní může mít různé nosnosti od 1 tuny až maximálně po 5 tun. Níže naleznete základní řady těchto paletovacích vozíku. Jsou to řady DB. Rozdíly jsou vždy v použitých kolech, hydraulice stroje a také tuhosti vidlí paletového vozíku.

PALETOVÝ VOZÍK DB

Paletový vozík typu DB jsou např. ideální k manipulaci se zbožím v obchodech, skladech a obecně k přepravě Europalet, atp. Paletový vozík DB je možnou použít i nanerovné podlaze (terénu). Paletový vozík typu DB má mnoho dalších variant, kterými jsou: paletový vozík DB zkrácený (krátký)paletový vozík DB nerezový či paletový vozík DB galvanizovaný. Obecně zkratka DB vždy prozradí, že se jedná o paletový vozík s nosností 2 tuny (nosnost je dána mechanickým provedením paletového vozíku a použitou hydraulikou stroje). Nadstavbou základního "paleťáku" je paletový vozík typové řady BF - ty nabízí vyšší nosnosti i různá provedení. 

NABÍDKA

Paletový vozík zesílený 2,5t
Paletový vozík DB 2t, standardní a levný paletový vozík, nosnost 2 tuny, délka vidlic 1150mm.


vstup na eshop>>>
ZÁKLADNÍ paletový vozík - nosnost 2,5t, délka vidlic 1150 mm, řiditelná kola gumová, vidlicová kola polyuretanová


vstup na eshop>>>


Standardní paletový vozík zesílený

PALETOVÝ VOZÍK BF

Paletový vozík typu BF jsou např. ideální k manipulaci s těžšími náklady v obchodech, skladech a obecně k přepravě Europalet, atp. Paletový vozík BF je možnou použít i na nerovné podlaze (terénu). Paletový vozík typu BF má mnoho dalších variant, kterými jsou: paletový vozík BF zkrácený (krátký)paletový vozík BF s rychlým zdvihempaletový vozík BF zesílený 3T či paletový vozík BF s funkcí vážení nebo váhy s tiskem. Na bázi paletového vozíku BF je založeno mnoho modifikací paletových vozíků, jako jsou: paletový vozík BF zkrácenýpaletový vozík BFZ úzkýpaletový vozík BFB s brzdoupaletový vozík BFR širokýpaletový vozík BF2000 dlouhý či paletový vozík BF-GL terénní. Obecně zkratka BF nám vždy prozradí, že se jedná o paletový vozík s vyšší nosností nebo atypickým provedením s lepší hydraulikou. Novinkou je pak paletový vozík BF 700; jedná se o plaetový vozík s velmi krátkými vidlicemi pouhých 700mm!

NABÍDKA

Paletový vozík zesílený s nosnotí 3000 kg
Paletový vozík zesílený 2,5t
Paletový vozík BF-3t. Silná nosnost 3 tuny, délka vidlic 1150mm. Polyuretanová kola.


vstup na eshop>>>
ZÁKLADNÍ paletový vozík - nosnost 2,5t, délka vidlic 1150 mm, řiditelná kola gumová, vidlicová kola polyuretanová

vstup na eshop>>>
 

PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL