Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Paletový vozík nůžkový zdvih

Paletový vozík nůžkový je specifickým produktem - kloubí v sobě standardní paletový vozík i vysokozdvižný vozík nebo zdvihací stůl. Paletový vozík nůžkový může mít zdvih mechanický (ruční) nebo zdvih plně elektrický. Paletový vozík nůžkový má vždy ruční pojezd. Při zdvihu se paletový vozík automaticky zaaretuje tak, že je paletový vozík nehybný a tudíž se nemůže stát, že by se nůžkový paletový vozík rozjel a tím ohrozil bezpečnost osob či nákladu. Paletový nůžkový vozík má, v mechanickém/ručním ovládání, označení JF a paletové vozíky nůžkové elektrické značíme jako JFD.

PALETOVÝ VOZÍK NŮŽKOVÝ

Paletové vozíky řady JF jsou ideálními produkty k pohodnému zdvihu materiálu, kdy dosahují výšky až 1000mm. Navíc je paletový nůžkový vozík ideální kombinací paletového vozíku a pracovního zdvihacího stolu. Paletový vozík JF je osazen kvalitní a mohutnou hadyulikou se silným stabilním zdvihem nákladu. S nůžkovým paletovým vozíkem lze standardně manipulovat až do výšky zdvihu +200mm; nad tuto hranici se nůžkový paletový vozík zdvihem zablokuje v pohybu a je tak pohybově velmi stabilní a bezpečný.

Paletový vozík nůžkový tupu JFD je s elektrickým zdvihem. Zdvih je velmi snadný a bezpečný. Vlastnosti tohoto stroje jsou stejné, jako u nůžkového "paleťáku" typu JF. Zdvih je elektrický a paletový vozík má přehledný indikátor stavu baterie.

NABÍDKA:

Paletový vozík nůžkový pístový
Ruční nůžkový paletový vozík JF PU 1500kg
Nůžkový vozík ruční - ruční zdvih i pojezd, délka vidlic 1170mm a nosnost paleťáku 1t.


vstup do eshopu>>>
NŮŽKOVÝ paletový vozík s nosností 1,5t a délkou vidlic 1100 mm, řiditelná kola polyuretan 150 mm.


vstup do eshopu>>>


Nůžkový elektrický zdvih paleťáku
Nůžkový vozík el. JFD elektrický zdvih, ruční pojezd, délka vidlic 1100mm a nosnost paleťáku 1,5 tuny.

vstup do eshopu>>>

PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB 2,5t
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL