Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Paletový vozík galvanizovaný/pozink

Paletový vozík pokovený (nebo také galvanizovaný či pozinkovaný) má označení DBG. Na místo standardní úpravy lakováním práškovou barvou je tento paletový vozík opatřen pozinkovaným (pokoveným) povrchem. Paletový vozík DBG je svým provedením ideální pro tzv. "čisté" provozy tedy pro čisté prostředí, kde by byl tak negativním faktorem (např. potravinářský průmysl, chemická výroba, apod.). Paletový vozík pokovený je velmi častou alternativou za paletový vozík nerezový (jak povrchovou úpravou tak i cenou). Paletový vozík pokovený/pozinkovaný DBG je vhodný všude tam, kdy by nemusela vydžet klasická barva na "paleťáku" a nebo tam, kde by mohlo vadit mechanické odpadnutí barvy z paletovacího vozíku (ze zdravotních, hygienických nebo provozních důvodů). Paletový vozík DBG pozinkovaný (pokovený) je osazen kvalitními tvrdými nylonovými koly, která nikdy nezašpiní povrch, po kterém se bude paletový vozík smýkat.

PALETOVÝ VOZÍK POKOVENÝ (POZINK)

Paletový vozík pokovený je robusní konstrukce a konstruován tak, aby mohl přepravovat i těžká břemena. Tento paletový vozík má silnou a ergonomicky tvarovanou ovládací oj, nylonová trvá kola a kvalitní hydrauliku, která zajišťuje zdvih paletového vozíku (paleťáku). Délka vidlí (vidlic) paletovacího vozíku DBG je 1150mm a jeho nosnost je 2000kg.

NABÍDKA:

Paletový vozík galvanický pokovený (pozink)
Paletový vozík pokovený (pozink) bez lakování - místo laku je vozík opatřen pozinkovanou vrstvou - je tedy pokovený. Délka vidlic je 1150mm, nosnost "paleťáku" 2500kg.

vstup na eshop>>>


PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB 2,5t
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL