Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Paletový vozík široký i úzký

Paletový vozík široký, stejně tak paletový vozík úzký, patří do kategorie atypických paletovacích vozíků ("paleťáků"), které mají nestandardní uložení vidlí (vidlic). Často jsou podobné paletové vozíky jedinou alternativou, která umožní převoz/zdvih velmi úzkých a nebo naopak velmi širokých palet nebo nákladu.

PALETOVÝ VOZÍK ŠIROKÝ

Paletový vozík s rozšířenými vidlemi (vidlicemi) se používá k přepravě nestandardně širokého nákladu. I tyto paletovací vozíky vychází z paletové řady BF. Jsou tedy vysoce nosné, mají větší řiditelná kola a jedna o "paleťáky" s kvalitnější hydraulikou. Paletový vozík rozšířený je vyráběn o šířce 685mm a s délkou vidlic 1150mm. Na přání zákazníka je možné i vyrobit atypický paletový vozík, který bude plně odpovídat představám zákazníka o způsobu použití. Paletový vozík široký má označení BFR a tento "paleťák" má nosnost 2500kg. Do této kategorie spadá i velmi specifický stroj - paletový vozík terénní BF-GL.

PALETOVÝ VOZÍK ÚZKÝ

Paletový vozík se zúženými vidlemi (vidlicemi) se používá k přepravě nestandardně úzkého nákladu. I tyto paletovací vozíky vychází z paletové řady BF. Jsou tedy vysoce nosné, mají větší řiditelná kola a jedna o "paleťáky" s kvalitnější hydraulikou. Paletový vozík úzký (zúžený) je vyráběn o šířce pouze 406mm! a s délkou vidlic 800mm.Na přání zákazníka je možné i vyrobit atypický paletový vozík, který bude plně odpovídat představám zákazníka a aplikaci. Paletový vozík úzký má označení BFZ. Paletový vozík BFZ má nosnost 2000kg.

NABÍDKA:

Paletový vozík rozšířený (široký)
Paletový vozík BFR - široký rozpon vidlic, pro rozměrné náklady délka 1150mm, vozík má nosnost 2,5 tuny.

vstup na eshop>>>


PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB 2,5t
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL