Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Paletový vozík zesílený (nosný)

Paletový vozík zesílený je nadstavbou standardního paletovacího vozíku s tím rozdílem, že paletový vozík nosný (také paletovací vozík nosný) má velmi tuhou robusní konstrukci. Díky ní je schopen nést vyšší zatížení, což se kladně promítá do celkové nosnosti. Paletový vozík zesílený má většinou nosná polyuretanová kola a silnou hydrauliku pro zdvih těžkého nákladu.

PALETOVÝ VOZÍK SILNÉ KONSTRUKCE

Paletový vozík zesílený má označení BF. Toto označení s sebou nese mj. silnou hydrauliku a precizní dílenské zpracování stroje. Paletový vozík zesílený se vybábí v těchto provedeních: 

Paletový vozík zesílený BF s nosností 2500kg
Paletový vozík zesílený BF s nosností 3000kg
Paletový vozík zesílený BF s nosností 5000kg 

Paletové vozíky řady BF jsou vhodné do náročnějších provozu nebo pro paletový převoz těžších břemen. Svou konstrukcí uvezou až 5tun! což délá z paleťáku BF5000 jedinečný produkt, u kterého se dostane lidská síla až na hranici možností.

NABÍDKA:

 
Paletový vozík BF MAX EXTRA - velmi kvalitní konstrukce
 
  ZESÍLENÝ a ROBUSNÍ paletový vozík s nosností 2500 kg a délkou vidlic 1150 mm, řiditelná kola ocel/polyuretan, double vidlicová kola
vstup do eshopu>>>


 
     
Nosný paletový vozík BF 3 tuny
Paletový vozík BF s ochrannou mříží  
Paletový vozík velmi nosný BF s kapacitou 3000kg, polyuretanová kola, vidlice 1150mm.
vstup do eshopu>>>


Paletový vozík S OCHRANNOU MŘÍŽÍ paletový vozík s nosností 2,5t a délkou vidlic 1150 mm, řiditelná kola hliník/guma 200 mm

vstup do eshopu>>>
 


PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB 2,5t
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL