Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Paletový vozík s váhou / s vážním indikátorem

Paletový vozík s váhou (nebo paletový vozík s vážním indikátorem) jsou paletovací vozíky určené pro zvážení nákladu, který je "paleťákem" zdvihnutý a převážený. Tyto paletové vozíky se dělí na dvě skupiny:

PALETOVÝ VOZÍK S VÁŽNÍM INDIKÁTOREM

Paletový vozík s vážním indikátorem je určený pro orintační zjištění váhy přepravovaného nákladu. Paletový vozík s vážním indikátorem má přesnos vážení pouze +/- 20kg, ale i tak poskytne orientační představu o váze, která je převážena. Paletový vozík s vážním indikátorem konstrukčně vychází z úspěšné řady paletových vozíku BF - tedy zesílených "paleťáků". Označení má tento paletový vozík BFC6. Jeho nosnost je 2000kg při délce vidlic 1150mm.

PALETOVÝ VOZÍK S VÁHOU

Paletový vozík s váhou je velmi sofistikovaný paletový vozík. Paletový vozík s váhou má pod nakládacími vidlemi umístěny čtyři (4) citlivé senzory, které zjištují váhu přepravovaného nákladu. Paletový vozík s váhou se může pyšnit svou přesností, která je +/- 0,5kg. Také paletový vozík s váhou vychází z úspěšné a spolehlivé řady nosných "paleťáků" typu BF. Paletový vozík s váhou má typové označení BFC 6-7, nosnost 2000kg a délku vidlic 1150mm.

Paletový vozík vážící

Oba typy, tedy paletový vozík s váhou i paletový vozík s vážním indikátorem, jsou jednak silní pomocníci pro Váš provoz, sklad či provoz, ale jejich výhoda spočívá zejména v přidané hodnotě, kterou je schopnost náklad zvážit. Např. pro účely spedice je tato funkce nezbytná. Paletový vozík, obecně řečeno, využijete zejména všude tam, kde se přepravuje náklad, u kterého je dále pracováno s jeho hmotností.

NABÍDKA:

 

 
Paletový vozík s váhou LS pro přesné vážení nákladu
Paletový vozík s vážním indikátorem BFC6
  Paletový vozík s váhou, přehledný a rozměrově nenáročný display, nosnost 2 tuny a délka vidlic 1150mm.


vstup na eshop>>>
Paletový vozík s digitálním vážním indikátorem, malý display a přehlednou indikací, nosnost 2 tuny a délka vidlic 1150mm.

vstup na eshop>>>
     
  Paletový vozík s váhou pro přesné vážení, s extra velkým displayem Dlouhý přesný paletový vozík s váhou, 2m, 2tuny
  S VÁHOU - nosnost 2t, vidlice 1150mm, obchodní i neobchodní vážení, robustní konstrukce, velký a dobře čitelný displejvstup na eshop>>>
DLOUHÝ PALETOVÝ VOZÍK S VÁHOU - nosnost 2t, vidlice 2000x550 mm, pro obchodní i neobchodní vážení, robustní konstrukce


vstup na eshop>>>

PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB 2,5t
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL