Paletový vozík
"snadný ruční zdvih a převoz palet"
Manipulační technika-paletové vozíky, paletovací vozíky, paleťáky

Paletový vozík velmi lehký

Paletový vozík lehký (označován také jako "paletový vozík lehký-mini) je paletový vozík unikátní a speciální konstrukce. Tento paletový vozík lehký "mini" nese označení WF. Paletový vozík WF je NEJLEHČÍM modelem; samotná váha tohoto "paleťáku" je pouze 35kg! Zejména díky malým rozměrům a extra nízké váze je paletový vozík WF mini ideální pro převoz, stěhování vozíku a transport lehčích břemen.

PALETOVÝ VOZÍK - NEJLEHČÍ NA TRHU

Paletový vozík lehký - mini má délku vidlic 800mm a jejich šířka je pouze 380mm. Tento paletový vozík je, díky své konstrukci a velmi subtilnímu pojetí, velmi praktickým a univerzálním pomocníkem. Paletový vozík WF je velmi praktický a skladný.

 

NABÍDKA:

Paletový vozík odlehčený (lehký) WF 0,5t
Paletový vozík lehký (35kg), velmi skladný s váhou pouze 35kg! Délka vidlic je 800mm a nosnost vozíku 500kg.


vstup na eshop>>>

PaletovÉ vozÍky


ZAJÍMAVÉ TIPY

  • V našem porovnání naleznete již více jak 50 druhů paletových vozíků.
  • Při koupi vybírejte spíše paletový vozík s vyšší nosností. Zdvih je pak snažší a méně náročný.
  • Pravidelně kontrolujte olej v hydraulice paletových vozíků. Veškeré hybné části navíc doporučujeme promazat alespoň 2krát za rok.

akce

AKČNÍ cena na paletový vozík s brzdou BFB 2,5t.

Paletový vozík s brzdou BFB
Tento paletový vozík je vybaven brzdou, díky které můžete přibržďovat paletový vozík především při jízdě na skloněném terénu.
Vstup do eshopu >>>


ŠTÍTKY

Manipulační technika levně, paletový vozík, paletovací vozík, paleťák, VZV, vysokozdvižný vozík, zdvihací stůl, rudl, zdvihací plošina, polyuretanová kola, bantomová kola, nylonová kola, manipulační vozík, paletový vozík nejlehčí, paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL